Enfeksiyon Kontrolünde Uzman

Hakkımızda

Sektörde öncü, kalıcı ve güvenilir lider firma özelliği taşımaktadır.

MEDSTER; kökleri baskı teknolojileri üzerine dayalı 40 yıllık tecrübesi ile patentli ürünlerini, yerli üretim tesislerinde ve tamamen steril koşullarda üreterek, Türkiye ve Dünya Tıp Otoritelerinin hizmetine sunmaktadır.

İnovatif yapısı, stratejik ve küresel işbirliği sağlayan steril çözümleri ile MEDSTER, uluslararası platformda yetkinliğini ve güvenilirliğini kanıtlamış kurumsal bir firmadır. Bilgi, deneyim ve mesleki yeterlilik gerektiren projelerde, teknoloji odaklı sterilizasyon ürün ve hizmetleri ile uluslararası arenadaki pazarda söz sahibi olmayı başarmıştır.

Kuruluş tarihi 1968 yılı olan firma, sterilizasyon hizmetlerindeki uzmanlığını 2015 yılında "MEDSTER Tıbbi Cihaz ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti." ünvanını ile yeni bir boyuta taşımıştır. Kurumsal yapısını her geçen gün daha da güçlendirerek, sektöre yön veren kurumsal firma olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

about-img

MEDSTER, 17 ülkenin ürün distribütörlüğünü üstlenmiş, 75 ülkeye ihracat yapan bir firma konumundadır ve Türkiye İhracatçılar Meclisi üyesidir. Her yıl Almanya - Medica Fair  /  Dubai - Arap Health  /  Miami USA - Fime International Medical Exposition  /  DAS ( SAD ) Kongreleri  /  Tıbbi Tedarik Kongreleri   /  Expomed Eurasia Fuarı  / OHSAD Kurultayı   gibi dünyanın önde gelen fuarlarına katılmaktadır ve yenilikleri yerinde takip etmektedir.

Gelişim odaklı vizyoner yapısı ile makine parkur yatırımlarına devam eden ve her dönem kendini yenileyen MEDSTER, hem yurt içi hem de yurt dışı kamu ve özel hastanelerinin vazgeçilmez tercihi olmaya devam etmektedir. Sektördeki pek çok üretici firmaya, ürün temin ederek çok yönlü yapısı ile sektörün tüm ihtiyaçlarını tek bir noktadan temin edebilecek kapasitesindeki geniş ürün yelpazesi ile sektörün çözüm ortağı olarak ön plana çıkmaktadır.

Steril ve yerli üretim, verilen ölçüler ve talep doğrultusunda hazırlanabilen, siparişe özel ürün temini gibi avantajları bünyesinde toplayan MEDSTER, kalite belgeleri ile başarılarını kanıtlamıştır.